TIETOA MEISTÄ

Olemme keskittyneet tunnettujen merkkituotteiden ja maailmalla patentoitujen erikoistuotteiden markkinointiin ja maahantuontiin. Tuotevalikoimamme kattaa pääasiassa autoiluun liittyviä merkkituotteita. Kuulumme pohjoismaiseen SEAB yritysryhmään, joka on Euroopan merkittävin autokemikaalien maahantuoja ja markkinoija. Suomen lisäksi toimimme myös Ruotsissa, Norjassa ja Tanskassa.

HENKILÖSTÖ

Vesa Tuokko
Toimitusjohtaja
vesa.tuokko@seab.fi
+358 50 493 5160

Mikko Suni
Myyntijohtaja
mikko.suni@seab.fi
+358 44 231 2484

Jyri Raatesalmi
Key Account Manager
jyri.raatesalmi@seab.fi
+358 40 727 5338

Kari Virtanen
Key Account Manager
kari.virtanen@seab.fi
+358 500 601 670

Karo Kröger
Key Account Manager
karo.kroger@seab.fi
+358 50 357 4350

Heidi Tohmo
Markkinointipäällikkö
heidi.tohmo@seab.fi
+358 40 719 6996

Janne Sivonen
IT Manager
janne.sivonen@seab.fi
+358 50 403 3105

YHTEYSTIEDOT

Toimisto:

SEAB Finland Oy
Iskoskuja 3 C 136
01600 Vantaa
Puh. 010 423 1520

Varasto:

Barona Varastopalvelut Oy – Avialogis
Suokalliontie 11
01740 Vantaa
Puh. 040 567 6874
Tavaran vastaanotto ja luovutus; Ovi 25 ark. 07.00-16.00

LASKUTUSOSOITE

Verkkolaskuosoite 003718183298
Y-tunnus: 1818329-8
Operaattori: OpusCapita Group Oy
Välittäjätunnus: E204503

Paperilaskut:
SEAB Finland Oy
PL 12716
01051 LASKUT